VIZAŽAS

MOKYMO PROGRAMOS

Formalios mokymo programos

Dekoratyvinės kosmetikos (vizažo dizaineris)

  • Dekoratyvinės kosmetikos (vizažo dizainerio) mokymo programa – 362101201;
  • Suteikiama kvalifikacija – Vizažistas;
  • Programos trukmė – 880 akad. val.;

Dieninės studijos trunka 5 mėn., užsiėmimai vyksta nuo 9 val. darbo dienomis;
Vakarinės studijos trunka 7 mėn., užsiėmimai vyksta nuo 16:30 val. darbo dienomis bei savaitgaliais.

  • Mokymo programos tikslas – parengti aukščiausios kompetencijos makiažo specialistus, gebančius kurti vientisą įvaizdį, derinti madą, estetiką ir individualius poreikius, mokančius suteikti ir parduoti savo paslaugas, suprantančius naujų technologijų reikšmę grožio industrijose.

 

  • Programos turinys

Vizažo dizaino technologijos dalykai ir praktika: koloristika, dekoratyvinės kosmetikos darbo technologija;

Kosmetologija ir naujausios odos priežiūros dalykai ir praktika: žmogaus anatomijos ir fiziologijos pagrindai, dermatologija ir epidemiologijos pagrindai, medžiagotyra;

Savarankiško darbo ir verslo pagrindų dalykai: verslo organizavimo pagrindai, teisės pagrindai, Informacinės technologijos, profesinės etikos ir psichologijos pagrindai, kalbos kultūros pagrindai, užsienio kalba (anglų), elektroniniai kasos aparatai, kasos operacijų apskaita, darbuotojų sauga ir sveikata.

 

  • Net 70 proc. viso mokymams skirto laiko vykdoma darbo vietoje atliekant praktinius užsiėmimus. Taip pat į mokymus įeina 180 val. praktikos grožio industrijoje veikiančiose įmonėse – grožio salonuose, media projektuose, fotosesijose.
  • Dekoratyvinės kosmetikos (vizažo dizainerio) profesinio mokymo programą įgyvendina BALTIJOS DARBO RINKOS MOKYMO CENTRO grožio mokykla ESTETIKOS MEISTRAI.
  • Programa įgyvendinama Vilniuje. Mokymus vykdo “Baltijos darbo rinkos mokymo centras”. Teorinės paskaitos vyksta Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius. Vizažo ir kosmetologinė praktika vyksta programos partnerių – grožio salonų – patalpose.

Mokymų organizatorius:
Irina Akelan
+370 685 46846
info@estetikosmeistrai.lt

 

Programa įgyvendinama Vilniuje. Mokymus vykdo “Baltijos darbo rinkos mokymo centras”.

Mokymai gali būti remiami Užimtumo tarnybos. Daugiau informacijos čia.