MOKYMŲ ORGANIZATORIAI

Mokymo organizatorius (Darbų sauga)
Alfredas Neverauskas

+370 616 17831
alfredas@pmc.lt

Mokymo organizatorius (Suvirinimas)
Romualdas Žukauskas

+370 611 12435
romas@pmc.lt

Profesijos mokytojas (Suvirinimas)
Rimantas Rimša

+370 656 73872
rimantas@pmc.lt

Mokymo organizatorius (Transportas – krautuvų valdymas)
Linas Lukošius

+370 620 37719
linas@pmc.lt

Mokymo organizatorius (Darbų sauga – transportas)
Antanas Banevičius

+370 626 75834
antanas@pmc.lt

Profesijos mokytojas (Statyba)
Alvydas Zienius

+370 620 37716
alvydas@pmc.lt

Mokymo organizatorius (Statyba)
Žydrūnas Petkevičius

+370 686 80479
zydrunas@pmc.lt

Mokymo organizatorė (Slauga)
Giedra Kičienė

+370 657 83841
giedra@pmc.lt

Mokymo organizatorė (Siuvimas)
Stasė Šinkūnienė

+370 611 59602
stase@pmc.lt

Mokymo organizatorė (Floristika)
Audronė Linkevičienė

+370 653 83538
audrone@pmc.lt