UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras`` nori pasiūlyti naują mokymų programą – ŽELDYNŲ PRIŽIŪRĖTOJAS!

Sulaukėme pavasario ir  nors saulė mūsų dar nelepina, tikriausiai ne vienas susimąstome apie savo sodą ir aplinką, kuomet vis dažniau laiko praleisime lauke. Norisi grožio, jaukumo. Norisi aplinką sukurti pagal savo norus, tačiau neretam trūksta žinių ir įgūdžių. Todėl želdynų prižiūrėtojo specialybė – tai ne tik nauji įgūdžiai ir profesija, tai galimybė žinias pritaikyti savo aplinkoje. Mokymo programa skirta rengti želdynų prižiūrėtojus, gebančius pažinti įvairius dekoratyvinius augalus, parinkti ir mokėti naudotis želdynų priežiūrai reikalingais įrankiais, įrengimais, gebančiai prižiūrėti gėlynus vejas, apželdinti mažosios architektūros elementus pagal želdinimo reikalavimus, laikantis meninio komponavimo pagrindų.

 

Apželdinimas – tai kiekvieno sodo, kuriame kažkas auga, žydi ar žaliuoja, estetinis apipavidalinimas. Tai esminis aplinkos grožio aspektas, todėl labai svarbu, jog jis būtų tinkamas, skoningas. Ieškote, kur save realizuoti, norite įgyti profesiją, norite pasitobulinti ar sužinoti daugiau – mes Jūsų laukiame!

 

Želdynų prižiūrėtojo mokymo programos grupės formuojamos nuo kovo 6 d. ir 27 d.

 

Išsamesnė informacija: tel. +370 37 452766 arba el. paštu info@pmc.lt

 

DAUGIAU NAUJIENŲ

Išsamus 2020 m. IV ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją

Išsamus 2020 m. III ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją

MES SUGRĮŽTAME!

Nuo gegužės 25 d. pradedame vykdyti kontaktinį mokymą mokymo centre. Kviečiame visus registruotis į naujai formuojamas grupes.

Mokymo centro seminaras

Gruodžio 18 d. UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” vyko seminaras „Modulinės profesinio mokymo programos: dabartis, perspektyvos ir įgyvendinimas“.