Vaikų globos namų spektaklį puošė UAB Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro mokinių- siuvėjų siūti rūbeliai

Šv. Kalėdos – magiškas laikas, leidžiantis kiekvienam suvokti, kokie svarbūs yra artimieji, kiek stiprybės teikia jų meilė.

 

Gruodžio 29 dieną UAB Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro atstovai aplankė Vilijampolės socialinės globos namų gyventojus, kurie nudžiugino spektakliu bei Kalėdiniu koncertu. Kalėdiniam spektakliui rūbelius siuvo mokymo centro mokinės-būsimos įvairių sričių siuvėjos.

 

Mokymo centro direktorius pasveikino visus susirinkusius gyventojus ir darbuotojus su gražiausiomis metų šventėmis, už šiuose namuose sukurtą šilumą, jaukumą ir įteikdamas mokinių pasiūtus vaikams žaisliukus palinkėjo, kad šventės ateitų į kiekvieno žmogaus širdį.

 

DAUGIAU NAUJIENŲ

Svarbi informacija

Reaguodami į susidariusią situaciją Lietuvoje ir vadovaudamiesi LR Vyriausybės ir LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimais dėl koronaviruso plitimo grėsmės, iki balandžio 13 d. nevykdysime kontaktinio mokymo Mokymo centre.

Išsamus 2020 m. II ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją

Mokymo centro seminaras

Gruodžio 18 d. UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” vyko seminaras „Modulinės profesinio mokymo programos: dabartis, perspektyvos ir įgyvendinimas“.

Išsamus 2020 m. I ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją