Naujienos

PMC | Profesijų meistrystės centras dar dviejuose miestuose – Panevėžyje ir Alytuje – atidarė mokymo padalinius. Jau netrukus juose prasidės kursai pagal licencijuotas slaugytojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojo profesinio mokymo programas.

Abu padaliniai yra miestų centruose: Panevėžyje – Savanorių a. 13, Alytuje – Naujoji g. 3. Pirmųjų slaugytojo padėjėjo mokymo grupių juose laukiama jau birželio 3 d. ir birželio 25 d., individualios priežiūros darbuotojų – gegužės 20 d. ir birželio 10 d.

Kursai rengiami pagal valstybines formaliojo profesinio mokymo modulines programas. Sėkmingai baigus mokymų programą išduodamas kvalifikaciją patvirtinantis ir valstybės pripažįstamas diplomas.

Šių profesijų poreikis yra labai didelis. Norinčius įgyti slaugytojo padėjėjo ar individualios priežiūros darbuotojo profesijas PMC priima mokytis kiekvieną mėnesį visus metus, nuo šiol – 6 padaliniuose visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Tapti kvalifikuotu specialistu galima per maždaug pusę metų, kursai baigiasi egzaminais. Mokymų metu itin daug dėmesio skiriama praktikai. Numatytas laikas praktikuotis ir sveikatos priežiūros institucijose.

Kursus gali finansuoti Užimtumo tarnyba, kursus galima išsimokėti be pabrangimo – tai specialus mūsų ir finansinių paslaugų įmonės „Inbank“ pasiūlymas. Išsamiau apie tai ir skaičiuokles.

Slaugytojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojo profesinio mokymo programos yra vykdomos ir pameistrystės forma, suteikiančia dar daugiau galimybių įgyti praktinių įgūdžių ir pasiruošti būsimam darbui. Mokslus šiose programose 100 proc. gali finansuoti Užimtumo tarnyba.

Registruokitės konsultacijai ir mes su jumis susisieksime!