MOKYMAI

Norite įgyti naują profesiją, pakelti savo ar įmonės darbuotojų kvalifikaciją? PMC rengiamos licencijuotos modulinės profesinio mokymo programos suteikia visas galimybes persikvalifikuoti, atnaujinti turimas žinias ir įgūdžius bei pakelti kvalifikaciją. Sėkmingai baigus mokslus yra išduodamas kvalifikaciją ir kompetenciją patvirtinantis profesinio mokymo diplomas, pripažintas Europos Sąjungoje ir daugumoje pasaulio šalių.

Šiuo metu ypatingai aktualus tęstinis suaugusiųjų mokymas suteikia asmenims didesnes profesines galimybes ir kompetencijas prisitaikyti prie sparčiai kintančios darbo rinkos situacijos ir ilgiau joje išlikti paklausiems. Modulinės profesinio mokymo programos ruošia darbuotojus slaugos, statybos, santechnikos, suvirinimo, autokrautuvų ir kranų valdymo, siuvimo, medžio apdirbimo, floristikos ir apželdinimo, mechatronikos, CNC frezavimo, ikimokyklinio ugdymo pedagogikos srityse.

Registruokitės ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu! Užpildykite savo kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti ir atsakyti į Jūsų klausimus apie PMC mokymo programas ir kursus. Suteiksime visą reikiamą informaciją apie mokymų organizavimą, praktinį mokymą, kainas, įsidarbinimo galimybes ir kt.

    Kuri mokymo programa Jus domina? Galite pažymėti daugiau nei vieną programą.