Naujienos

Naujos programos Vilniuje: Slaugytojo padėjėjas ir Individualios priežiūros darbuotojas

Nuo š. m. gegužės mėnesio viena iš pirmaujančių tęstinio profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje – PMC – pradeda įgyvendinti Slaugytojo padėjėjo (IV lygio) ir Individualios priežiūros darbuotojo (III ir IV lygio) modulines profesinio mokymo programas Vilniuje.

Mokinių lauks puikiai įrengtos mokymų klasės Antakalnyje, Bistryčios g. 13 (Vilnius), mokymai bus organizuojami kontaktiniu būdu.

PMC yra sukaupusi didelę mokymo organizavimo patirtį ir sudaranti puikias sąlygas persikvalifikuoti ar pakelti kvalifikaciją. Vilniuje įgyvendinamos programos yra skirtos tiems, kurie nori įgyti reikiamus įgūdžius ir kvalifikaciją ir dirbti slaugytojo padėjėjais arba individualios priežiūros darbuotojais įvairiose sveikatos ir socialinės paramos įstaigose.

Slaugytojo padėjėjo (IV lygis) modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam slaugytojo padėjėjui parengti, kuris galėtų tenkinti higienines paciento reikmes, slaugyti pacientą ir padėti slaugos specialistui arba akušeriui atliekant slaugos arba akušerijos veiksmus, tvarkyti paciento išskyras ir sekretus, atlikti kitus techninius slaugos darbus. 

Individualios priežiūros darbuotojo (III ir IV lygis) modulinės profesinio mokymo programos pakeitė iki šiol buvusias socialinio darbuotojo padėjėjo programas. Šios programos yra skirtos parengti kvalifikuotam individualios priežiūros darbuotojui, kuris priklausomai nuo įgyjamo kvalifikacijos lygio gebėtų savarankiškai laikytis socialinių paslaugų įstaigos socialinių paslaugų teikimo kokybės reikalavimų, identifikuoti pagalbos asmeniui poreikį, teikti jam socialines paslaugas pagal nustatytą poreikį, sudaryti asmens saugumą užtikrinančias sąlygas.

Šiose tęstinio profesinio mokymo programose ne daugiau kaip 30 proc. laiko yra skiriama teoriniam mokymui, o likęs laikas skirtas praktinėms žinioms įgyti. Mokiniai praktiką gali atlikti Vilniaus sveikatos ir socialinės paramos įstaigose. Mokymai gali būti finansuojami Užimtumo tarnybos. Sėkmingai Slaugytojo padėjėjo programą baigę asmenys gali registruotis slaugytojais padėjėjais (įgyti slaugytojo padėjėjo spaudą). Individualios priežiūros darbuotojo programas baigę asmenys gali pradėti dirbti įvairiose socialinio darbo srityse.

DAUGIAU NAUJIENŲ

Trys žingsniai, kaip atsiimti PMC profesinio mokymo diplomą (arba pažymėjimą)

Primename, kad profesinio mokymo diplomai ir pažymėjimai yra skaitmeniniai, jie suformuojami, saugomi ir išduodami elektroniniame Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registre (DAKPR), o išsiimti juos labai paprasta. Parengėme vaizdinę medžiagą, kuri padės tai atlikti.

Mokytis PMC galima išsimokėtinai be palūkanų!

PMC / Profesijų meistrystės centras skelbia akciją už kursus mokėti išsimokėtinai per 10 mėnesių be jokio pabrangimo. Išmėginkite skaičiuoklę ir pasirinkite Jums tinkamiausią laikotarpį. Akcija galioja iki 2024 metų rugsėjo mėnesio pabaigos.

Formuojamos naujos grupės pradėti slaugytojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojo kursus

PMC vienus iš populiariausių slaugytojo padėjėjo ir individualios priežiūros darbuotojų kursus rengia kontaktiniu, nuotoliniu ir hibridiniu būdu. Pasirinkite jums tinkamiausią miestą, mokymo būdą ir datą.

PMC 2024 m. II ketvirčio mokymų grafike – dvi naujos specialybės, pradėti galite jau balandžio mėnesį

Balandžio mėnesį startuojame su CNC frezuotojo ir ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybėmis. 2024 m. II ketvirčio mokymų grafike rasite visų kursų pradžios datas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment