PMC | Profesijų meistrystės centras startuoja nacionalinėje suaugusiųjų švietimo platformoje „Kursuok“ (www.kursuok.lt). Paskelbėme priėmimą į pirmuosius 5 kursus, jiems galimas valstybės finansavimas.

„Kursuok“ pristatome 1 floristikos ir 4 suvirinimo kursus, netrukus jų bus daugiau. PMC kursų turinys yra itin tinkamas tiems, kurie svarsto apie naują veiklą ir nori gauti specialiųjų žinių bei taip pasibandyti galimą profesiją, įvertinti savo gebėjimus. Kursai yra pritaikyti ir labai patrauklūs dirbantiems žmonėms, norintiems praplėsti žinias ir įgyti naujų kompetencijų ar jas patobulinti.

Baigus kursus suteikiamas profesinių kompetencijų pažymėjimas – juo pripažįstamas išklausytas teorinis ir praktinis kursas bei įgytos kompetencijos.

Norintiems įgyti įgūdžių „Kursuok“ kursuose ir atitikusiems čia paskelbtus finansavimo kriterijus, kursus finansuos valstybė, suteikdama iki 500 eurų paramą (pasitikrinkite, ar jums gali būti skirtas valstybės finansavimas). PMC į šiuos kursus priima ir mokančius už juos asmeniškai – susisiekite su mumis tiesiogiai!

Pirmieji PMC kursai užsiregistravusiems kursuok.lt prasidės birželio 25 d., kursai vyks gyvai PMC Kaune – R. Kalantos g. 19.

Floristika

Suvirinimas

Visas PMC kursų sąrašas „Kursuok“.