PMC | Profesijų meistrystės centras kartu su slaugos centru „Gemma“ nuo šių metų gegužės mėnesio Vilniuje sėkmingai įgyvendina slaugytojų padėjėjų ir individualios priežiūros darbuotojų profesinius mokymus.

PMC Vilniaus padalinio vadovė dr. Austė Kiškienė: „Džiaugiamės glaudžiu bendradarbiavimu su slaugos centru „Gemma“, kuris leidžia mūsų mokinius praktiškai supažindinti su slaugytojų padėjėjų darbu realioje aplinkoje. Įsikūrę slaugos centre įtraukiame darbdavį į mokymo procesą nuo pirmos dienos, o mūsų mokiniams suteikiame kokybiškus ir šiuolaikiškus mokymus, aprūpintus naujausiomis
slaugos priemonėmis. Mokymų metu visų slaugos programų dalyvius siekiame supažindinti tiek su darbo specifika, tiek su slaugos srities naujovėmis. Tai galimybė į darbo rinką išleisti įvairaus pobūdžio darbams greičiau ir geriau paruoštus darbuotojus bei prisidėti sprendžiant šiuo metu itin aktualią slaugos specialistų trūkumo gydymo ir slaugos įstaigose problemą“.

Norinčius įgyti slaugytojų padėjėjų ar individualios priežiūros darbuotojų profesijas priimame mokytis kiekvieną mėnesį visus metus. Mokymai vyksta kontaktiniu būdu puikiai tam pritaikytose slaugos centro „Gemma“ mokymo klasėse, esančiose Vilniuje, Antakalnyje.

Be to, mokymų dalyviams suteikiama galimybė atlikti praktiką šiame slaugos centre, o patiems geriausiems mokiniams gali būti suteikiama „Gemma“ stipendija ir darbo vieta baigus mokymus. Slaugytojų padėjėjų ir Individualios priežiūros darbuotojų profesinio mokymo programos yra vykdomos ir pameistrystės forma, suteikiančia dar daugiau galimybių įgyti praktinius įgūdžius ir pasiruošti būsimam darbui. Mokslus šiose programose 100 proc. gali finansuoti Užimtumo tarnyba.

PMC mokiniai praktiką taip pat gali atlikti ir kitose sveikatos priežiūros institucijose, pvz., Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje ir kitur. „Siekiame, kad kiekvienas atėjęs mokytis slaugos profesijų rastų savo vietą sveikatos priežiūros sistemoje, todėl padedame pasirinkti geriausiai mokinio norus ir stiprybes atitinkančias praktikos vietas, o sėkmingai programą baigusiems – įsidarbinti“, – sako dr. A. Kiškienė.

Daugiau informacijos apie slaugos profesinio mokymo programas slaugytojukursai.lt