Slaugos edukacinių produktų dizainas – transformacijos ir skaitmenizavimas

Tai nefinansinės paramos projektas, jungiantis talentus, žinias ir patirtį kurti pasaulyje konkurencingus skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais grįstus ateities dizaino produktus ir paslaugas.

Pagrindinis siekis – gauti komunikacijos ir paslaugos dizaino paslaugas slaugos sektoriaus edukacinių produktų linijai, kuri dažnu atveju vykdoma nuotoliniu būdu. Diegiami nauji dizaino sprendimai ir ugdymo turinio bei procesų skaitmenizavimas leis rinkai plačiau, efektyviau ir kokybiškiau pateikti slaugos srities edukacinius produktus ir geriau prisitaikyti prie specifinio slaugos sektoriaus bei skirtingų gabumų, raštingumo ir amžiaus persikvalifikuoti siekiančių asmenų poreikių. Turinio skaitmenizavimas leis nešvaistyti popieriaus spausdinant informaciją kiekvienam studentui bei daugiau mokymų procesų atlikti nuotoliniu būdu, išvengiant nereikalingų kelionių, spausdinimo.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo (kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė) pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Įmonei skirtos nefinansinės paramos dydis – 26 285 Eur.

Projektas įgyvendinamas iki 2023 m. liepos 31 dienos.

Projekto vykdytojas UAB PMC Training