SVARBI INFORMACIJA!

Tęstinio profesinio mokymo ir suaugusiųjų neformaliojo švietimo vykdymo tvarka

Tęstinis profesinis mokymas ir suaugusių neformalusis švietimas kontaktiniu būdu galimas tik tiems, kurie yra pasiskiepiję, persirgę arba turi ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo neigiamą atsakymą.

Nuo rugsėjo 13 d. įsigalioja pakeitimas: iki spalio 15 d. studentai gali testuotis kas 7–10 dienų.

Iki šių metų spalio 15 d. besimokantys pagal tęstinio profesinio mokymo programas, vakcinuoti viena vakcinos doze (jei pilną vakcinacijos schemą sudaro dvi vakcinos dozės) arba pilnai vakcinuoti (kai dar nepraėjo nustatytas laikas nuo vakcinos gavimo iki Galimybių paso įsigaliojimo), PGR tyrimus  gali atlikti nemokamai.

 

Saugumo sąlygos:

⭕️ Uždarose patalpose rekomenduojama dėvėti kaukes ir laikytis 2 metrų atstumo, jei tai leidžia veiklos ypatumai.
⭕️ Patalpos vėdinamos ir dezinfekuojamos. Jei užsiėmimams naudojamas inventorius, jis turi būti išvalomas ir dezinfekuojamas po kiekvieno panaudojimo.
⭕️Sudarytos sąlygos rankų higienai ir dezinfekcijai.
⭕️Darbuotojų, mokinių sveikatos būklė stebima: sudaromos sąlygos matuotis temperatūrą. Kontaktinėse veiklose negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jie turi nedelsdami palikti mokymo vietą. Rekomenduojama pasitikrinti dėl COVID-19 ligos registruojantis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba adresu www.1808.lt.

 

Primename ir informuojame, kad:

  • Jei jaučiate COVID-19 ligos simptomus, reiškiasi karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar sergate ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis arba turite užkrečiamųjų ligų požymių – likite namie!
  • Jei Jums staiga pasireikš ūmūs viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) mokymo vykdymo vietoje, turėsite nedelsiant išeiti iš patalpų ir kreiptis konsultacijos į savo šeimos gydytoją.
  • Jeigu gausime iš darbuotojo ar mokymo veiklose dalyvaujančio asmens informaciją apie asmeniui nustatytą COVID-19 ligą (koronaviruso infekciją), apie tai nedelsdami informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) ir bendradarbiausime su NVSC nustatant sąlytį turėjusius asmenis ir jiems taikant izoliaciją.
  • Jei susirgote ar esate izoliuojamas, apie tai būtinai kuo greičiau informuokite administracijos darbuotoją  (tel. 8 37 454551), kad įstaiga galėtų imtis atitinkamų COVID-19 valdymo veiksmų. Jei izoliuojatės, administracijos darbuotojui nurodykite izoliacijos laikotarpį ir turėtus kontaktus mokymo centre.

Mokiniai, kurie dalyvauja praktikoje, praktiniuose mokymuose ar kompetencijų vertinime, kurių neįmanoma atlikti (vykdyti) nuotoliniu būdu, turi galimybę profilaktiškai tirtis dėl COVID-19 ligos. Registruotis galite www.1808.lt (antigenų tyrimas profilaktinėms grupėms).

Daugiau informacijos apie kontaktinio mokymo organizavimo tvarką ekstremaliosios situacijos Lietuvoje metu galite sužinoti susisiekę su UAB “Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” administracijos darbuotojais.

 

 

Nuorodos:

Apie testavimą ir vakcinaciją bei kt. informacija https://mokyklabecovid.lt/ (Informacija svetainėje nuolat pildoma).

Profilaktinėms grupėms skirta registracija dėl testavimosi (darbuotojams, mokiniams atliekantiems praktiką, dalyvaujantiems egzamine) https://selfreg.myhybridlab.com/selfregister/testtype

Daugiau apie Covid -19 ligą https://koronastop.lrv.lt/

Operacijų vadovo sprendimai https://mokyklabecovid.lt/ov-sprendimai-ir-lrv-nutarimai/

DAUGIAU NAUJIENŲ

Atnaujintos programos

Atnaujintos programos PMC atsinaujino Slaugytojo padėjėjo programą ir turi naujas Individualios priežiūros darbuotojo dviejų lygių (III ir IV) programas. Plačiau susipažinti su programų turiniu galite čia. DAUGIAU NAUJIENŲ

Išsamus 2023 m. II ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją

Nuo šiol esame – UAB “PMC Training”

Pakeitėme pavadinimą Nuo 2023 m. vasario 21 d. UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” oficialiai tampa UAB “PMC Training” DAUGIAU NAUJIENŲ

INTEL- Intergenerational Pedagogies for Adult Learning

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras“ pradėjo „Erasmus+“ KA2 projekto įgyvendinimą.