Dalinamės testavimo akimirkomis

Mūsų mokymo centre svečiavosi Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyriaus atstovai, potencialūs darbdaviai  ir du bedarbių statusą turintys pabėgėliai iš Sirijos. Vizito tikslas – pabėgėlių profesinių įgūdžių testavimas. Registruodamiesi darbo biržoje, vyrai nurodė turintys suvirintojo ir dažytojo profesiją atitinkančias kompetencijas. Po testavimo tiek mes, tiek darbdaviai galėjome įsitikinti, kad pabėgėliai iš tiesų puikiai išmano šių profesijų praktinį darbą, tereikia pagilinti žinias, atnaujinti įgūdžius ir padėti prisitaikyti prie keliamų darbinių reikalvimų. Tam tikslui pasiekti, numatomas pabėgėlių įtraukimas į minėtų profesijų mokymų grupes, baigus mokymus, kompetencijas  atitinkančių pažymėjimų išdavimas, o vėliau pabėgėlių įdarbinimas suinteresuotų darbdavių įmonėse.

 

Šių metų sausio mėnesį duris atvėrė Jonavos skyriaus Ruklos klientų aptarnavimo centras. „Kuriame tiltus, o ne barjerus integracijai“, – teigė vyr. specialistė Kristina Kašauskienė. Tikimasi, kad pabėgėlių integracija į darbo rinką tik didės. Džiaugiamės galėdami prie šių gerų ir reikšmingų darbų prisidėti ir mes.

 

Dalinamės testavimo akimirkomis.

 

DAUGIAU NAUJIENŲ

Išsamus 2019 m. IV ketvirčio mokymų grafikas

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” kviečia mokytis, tobulinti kvalifikaciją

Modulinės programos

UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras“ gavo licencijas vykdyti mokymą pagal formalaus profesinio mokymo modulines programas.

CrefoCert STABILUS sertifikatas

Mums malonu pranešti, kad mokymo centrui buvo įteiktas įmonės ekonominį stabilumą ir aukštą

Asmens kompetencijų vertinimo sistemos kūrimas

Šiandien UAB „Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras” dalyvauja